Týden jízdy pro Den poranění míchy

Dokážete společnými silami s týmem našlapat či ujít 1 300 km, tedy vzdálenost mezi Českou republikou a Stoke Mandeville, městem, kde byla založená první spinální jednotka? Nebo snad dojedete až na druhý konec zeměkoule do Wellingtonu? Nebo jste schopni pokořit Měsíc? Trumfněte ostatní spinálkové týmy v ujeté vzdálenosti, symbolická odměna a dobrý pocit z podaného výkonu Vás nemine. Navíc tím přispějete na dobrou věc, na činnost České společnosti pro míšní léze.


Svojí účastí v některém z týmů spinálních center podpoříte péči o pacienty po poranění míchy. Přidejte se ke svému týmu přes registrační formulář. Na něm si vytvoříte svůj osobní profil a zvolíte příslušnost k týmu. Ujeté kilometry budete zaznamenávat každý den ručně. O dodržení fairplay není pochyb ;-)

 

Do soutěže se můžete registrovat do 29. 8. 2018Výsledky budou slavnostně vyhlášené 5. 9. v 17:30 v Centru Paraple v rámci programu Dne poranění míchy.

Podrobnější pravidla najdete níže.

 

Týden jízdy pro Den poranění míchy

 

 

Pravidla soutěže

Termín konání

29. 8 - 4. 9. 2018

Princip soutěže

Zvolte si způsob pohybu, který Vám vyhovuje – kolo, handbike, koloběžka, brusle, chůze, běh nebo jízda na vozíku. Když budete mít chuť, můžete je i kombinovat. A jestli naženete kilometry po cestě do práce, domů nebo na výletě, necháme jen na Vás. Zdolané kilometry zaznamenejte každý den do svého osobního profilu na webových stránkách https://sciday.dopracenakole.cz/ . Každý kilometr, který zdoláte, může být rozhodující!

 

Jednotlivé týmy, za které můžete soutěžit

Centrum Paraple, o.p.s.

Paracentrum Fénix, z.s.

Česká asociace paraplegiků – CZEPA, z.s.,

Spinální jednotka při Klinice rehabilitace a tělovýchovného lékařství UK 2. LF a FN Motol

Spinální jednotka při FN Brno, Spinální jednotka při FN Ostrava

Spinální jednotka Krajské nemocnice Liberec

Rehabilitační ústav Hrabyně, Rehabilitační ústav Kladruby

Hamzova léčebna Luže - Košumberk

Soutěžící

Každý je vítán – zaměstnanci, klienti, spolupracovníci, rodinní příslušníci, asistenti a další podporovatelé. Nebojte se šířit informace o Týdnu jízdy dál. Více lidí v týmu znamená více najetých kilometrů.

Registrace

Do soutěže se můžete registrovat do  29. 8. 2018. Registraci, platební a účetní styk, sledování soutěže a vyhodnocení zprostředkovává spolek Auto*Mat, z.s. v rámci projektu Do práce na kole na https://sciday.dopracenakole.cz/.

Registrační poplatek

Jak se cítíte? Jako klasik nebo dobroděj? Zvolte si výši registračního poplatku podle svého – 100 kč nebo 200 kč. Po ukončení soutěže bude celá částka připsána jako dar na účet České společnosti pro míšní léze.

Sledování výsledků

Výsledky a najeté kilometry můžete sledovat na svém profilu na stránkách https://sciday.dopracenakole.cz/.

Vyhlášení výsledků

Ke slavnostnímu vyhlášení výsledků dojde 5. 9. v 17:30  v Centru Paraple v rámci programu Dne poranění míchy.