Týden jízdy pro Den poranění míchy , ve prospěch České společnosti pro míšní léze

 

tydenjizdy.jpg

 

Termín konání:

29. 8 - 4. 9. 2019

Princip soutěže:

V loňském roce jste pokořili hranici neuvěřitelných 13 000 kilometrů. Společnými silami jste dojeli k Leliyn (The Edith Falls), kouzelným kaskádovým vodopádům na území kmene Jawoyn v australském Národním parku Nitmiluk. A je jen otázkou: Kam se podíváte letos? Trumfněte ostatní týmy v ujeté vzdálenosti, symbolická odměna a dobrý pocit z podaného výkonu Vás nemine.

Centra registrace aneb jednotlivé týmy, za které můžete soutěžit:

Centrum Paraple, o.p.s., Paracentrum Fénix, z.s., Česká asociace paraplegiků – CZEPA, z.s., Spinální jednotka při Klinice rehabilitace a tělovýchovného lékařství UK 2. LF a FN Motol, Spinální jednotka při FN Brno, Spinální jednotka při FN Ostrava, Spinální jednotka Krajské nemocnice Liberec, Rehabilitační ústav Hrabyně, Rehabilitační ústav Kladruby, Hamzova léčebna Luže - Košumberk

Soutěžící:

Každý je vítán – zaměstnanci, klienti, spolupracovníci, rodinní příslušníci, asistenti a další podporovatelé. Nebojte se šířit informace o Týdnu jízdy dál. Více lidí v týmu znamená více najetých kilometrů. Pokud nejste v přímém vztahu s žádnou organizací v rámci spinálního řetězce, ale přesto byste rádi soutěžili, zvolte si v registračním menu jeden z předepsaných týmů, za který chcete soutěžit a kterému věnujete najeté kilometry.

Charakter akce:

Zvolte si způsob pohybu, který Vám vyhovuje – kolo, handbike, koloběžka, brusle, chůze, běh nebo jízda na vozíku. Když budete mít chuť, můžete je i kombinovat. A jestli naženete kilometry po cestě do práce, domů nebo na výletě, necháme jen na Vás.

Registrace:

Do soutěže se můžete registrovat od 14.8. do 29. 8. 2019.

Odkaz na registraci naleznete na stránkách Dne pro poranění míchy https://sciday.cz/cyklojizda . Registraci, platební a účetní styk, sledování soutěže a vyhodnocení zprostředkovává spolek Auto*Mat, z.s. v rámci projektu Do práce na kole na doméně http://sciday.dopracenakole.cz/ .

Registrační poplatek:

Jak se cítíte? Jako klasik, dobroděj nebo mecenáš? Zvolte si výši registračního poplatku podle svého – 100 kč, 200 kč nebo 500 kč. Nově se také otevírá možnost pro zaměstnavatele, podpořit své závodníky a registrační poplatek za ně uhradit. Po ukončení soutěže bude celá částka připsána jako dar na účet České společnosti pro míšní léze.

Sledování výsledků:

Výsledky a najeté kilometry můžete sledovat na svém profilu na stránkách https://sciday.dopracenakole.cz/.

Vyhlášení výsledků:

Ke slavnostnímu vyhlášení výsledků dojde 5. 9. 2019 v 17:30 v Centru Paraple v rámci programu Dne poranění míchy.
V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na koordinátora soutěže v organizaci, za kterou chcete soutěžit.

 
Výsledky:

Jednotlivci:
Mitlenerová Zuzana Krajská nemocnice Liberec 433 km
Michálek Petr Spinální jednotka FN Motol 420 km
Kyrianová Kristýna Krajská nemocnice Liberec 316 km
Týmy:
Spinální jednotka FN Motol 2151,48 km
Krajská nemocnice Liberec 2110,4 km
Hamzova odborná léčebna, Luže-Košumberk 489,41 km


Výtěžek:

13 900 Kč